Inspiration is for amateurs—the rest of us just

show up and get to work.

(Chuck Close)

UNIKÁTNÍ

Už žádné excelovské tabulky, maily, smsky, messengery a dropbox pro videa nebo obrázky. Vše okolo spolupráce mezi trenérem a klientem bude na jednom místě. Naplánovaný trénink s výukovými videi, předepsaný rozpis kalorií a makroživin pro ten který den, automaticky generované grafy různých metrik, výsledky a uploadovaná videa z tréninku klienta, fotografie progresu. Uložené v cloudu, viditelné a přístupné odkudkoliv.

INTERAKTIVNÍ

Každý splněný trénink, každý cvik, každou sérii můžeš textově ohodnotit nebo k ní uploadnout video. Vše bude zkontrolováno, ke všemu dostaneš zpětnou vazbu. Ihned do dalšího tréninku tak můžeš zapracovat na chybách. V případě nutnosti můžeš pro rychlejší odezvu kontaktovat trenéra přes chat.

PLNÝ SERVIS

Vstupní dotazník, úvodní dokument s vysvětlivkami a nejčastěji kladenými otázkami, plán tréninku v posilovně i domácí úkoly pro zlepšení mobility, doporučený rozpis makroživin, návrh suplementace, ... vše na jednom místě. Prostě plný servis. K tomu přístup do uzavřené facebookové skupiny pro sdílení různých tipů, návodů a překladů.

PODMÍNKY A CENY

Minimální úvodní předplatné je na tři měsíce — jednoduše proto, že zejména zpočátku je právě taková doba potřebná pro položení základů dlouhodobého rozvoje. Cena za první měsíc 1750 Kč zahrnuje jeden osobní trénink, na kterém zkontroluju tvé schopnosti vykonat technicky správně základní cviky, zpracování dotazníku, kompletní nastavení aplikace. Další měsíce se platí již po 1000 Kč.
Bude-li třeba více společných lekcí před započetím coachingu, platí na ně sleva 20 %. 

NO-GO

Netrénuju (soutěžní) kulturisty ani fitnessky, netrénuju cross-fit. Trénuju obyčejné lidi, kteří chtějí být zdraví a silní a stejně tak chtějí i vypadat. Pokud někteří v něčem soutěží, pak buď v powerliftingu, nebo ve zcela odlišných sportech. 
Nechci být tvá chůva, nebudu tě přemlouvat ke cvičení. Očekávám, že máš vlastní motivaci a disciplína pro tebe není cizí pojem. Úpravy tréninků v případě nemoci nebo dovolené jsou součástí plného servisu této služby, avšak dlouhodobé a neustálé úpravy v tréninku kvůli tvé nedisciplinovanosti mohou vést až k ukončení spolupráce. 
Design + Text: Marcel Baláš