top of page

The question isn´t who is going to let me;

it´s who is going to stop me.

(Ayn Rand)

DSC_1265_LukasBartos.cz.jpg

Marcel Baláš

Narozen 1980. Vystudovaný informatik a dlouholetý programátor, jehož zábava v silových sportech ho nakonec dovedla až k otevření vlastní posilovnyV programování byly jeho vášní objektový návrh systémů a optimalizace kódu. Nyní navrhuje programy pro svoje klienty a svou chronickou posedlost vylepšováním se snaží uplatnit i na ně. 
Stoupenec Starting Strength a Strong First, silových škol pro přemýšlivé lidi. Příznivec minimalismu, který toto paradigma úspěšně aplikuje i v oblasti silového tréninku.
Posilovna Be Strong, jeho vysněné dítě, je mezi klienty ceněna pro svou přátelskou atmosféru a minimum zákazů při zachování respektu k železu i okolí. Ačkoliv se to z fotek nemusí zdát, velmi přátelský je i on sám.
Během covidu 2020 se navrátil k původní profesi a programuje iOS aplikace pro seznam.cz. Na posilovnu, tréninky a coaching ale nezanevřel a snaží se skloubit všechny zájmy dohromady. 

Na osobních trénincích se nyní věnuje převážně pokročilejším cvičencům. 

Třetím rokem též vede úspěšný powerliftingový tým Be Strong Powerlifting Team.

Kateřina Balášová

Narozena 1993 blízko Vítkovických železáren — možná proto taky vzplanula láskou k železu? 
Absolventka Veterinárního lékařství na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Již během studia jí ale bylo jasné, že se bude v životě ubírat jiným směrem. Poznatky z fyziologie, biochemie a dalších preklinických disciplín nicméně uplatňuje i v tréninku a svým klientům se snaží tyto principy vysvětlit. 
 
Silovému tréninku se věnuje už více jak šest let pod taktovkou Marcela a čtvrtým rokem úspěšně závodí v silovém trojboji. Pokud máš chuť si s tímto sportem začít, víš, na koho se obrátit.
Naučí tě, jak pracovat nejen s vlastní vahou, ale především s vahou volnou (velká osa, kettlebell, jednoručky). V případě potřeby ti poskytne rady v oblasti výživy a efektivní sportovní suplementace (samozřejmě té legální 🙂). 
 
V trénincích miluje minimalismus, efektivitu a komplexitu — nečekej tisíc neustále se měnících cviků na jednu partii každý trénink. Nesnese nedisciplínu a výmluvy, ale pokud máš chuť na sobě makat a něčeho dosáhnout, pak ti bude dobrým coachem.

Je tu pro každého/každou, kdo chce zesílit, být zdravý a citít se dobře.
DSC_2904.jpg
bottom of page