You can be anything you want. But you must be

strong first.

(Pavel Tsatsouline)

Na osobních lekcích tě naučím základům silového tréninku. Fundamentální principy, které jsou platné univerzálně, ať už cvičíš s vlastním tělem, s kettlebell, nebo s velkou činkou. Dozvíš se, jak správně a efektivně dýchat, jak se zpevnit pro okamžité získání síly, jak se uvolnit v pauzách během sérií. Ukážu ti, jak se před tréninkem rozhýbat a jak trénink zakončit. Po našich lekcích bys měl vědět nejen co děláš, ale i proč to děláš. 
Během prvních lekcí ti ukážu, jak "zresetovat" tvůj pohyb, jak tělu navrátit jistotu v běžných úkolech, jako je například obyčejné vstávání ze země. Získáš dostatečnou sílu jádra i bez přímého cvičení břicha. Zdánlivě jednoduchými pohyby si zaktualizuješ operační systém svého tělesného hardwaru.
Postupně se naučíš všem základním cvikům s velkou činkou — dřep, mrtvý tah, tlak vleže, tlak ve stoji. Budeš vědět, proč je děláš, proč je děláš právě takto a proč je neděláš jinak. Časem přidáš i silové varianty vzpěračských cviků — power clean / power snatch. 
Velká činka bude tvým souputníkem po většinu času. Je totiž extrémně praktická: lze na ni naložit nejvyšší váhu a zároveň lze přihazovat po nejmenších krocích.
"Kettlebell je stará ruská zbraň proti slabosti," říká Pavel Tsatsouline. Připrav se, že tě na osobních lekcích budu přesvědčovat, ať do svého repertoáru přidáš i tento nástroj. Naučím tě turecký vztyk a swing, jeden pomalý a stabilizační, druhý balistický a výbušný cvik, které skvěle doplní tvůj silový trénink s velkou činkou. 
Cena jednotlivé lekce je stanovena na 500 Kč pro jednotlivce, 700 Kč pro dva a více lidí. V případě zakoupení 5 lekcí je cena 2250 Kč, resp. 3250 Kč. 
Délka jedné lekce vychází z aktuálních potřeb a obvykle trvá 70-90 minut. Nemám nastavený timer na 60 minut, po jejichž uplynutí tě vyhodím. 
Rušení lekce je možné nejpozději den předem.