top of page

You can be anything you want. But you must be

strong first.

(Pavel Tsatsouline)

Na osobních lekcích tě naučíme základům silového tréninku. Fundamentální principy, které jsou platné univerzálně, ať už cvičíš s vlastním tělem, s kettlebell, nebo s velkou činkou. Dozvíš se, jak správně a efektivně dýchat, jak se zpevnit pro okamžité získání síly, jak se uvolnit v pauzách během sérií. Ukážeme ti, jak se před tréninkem rozhýbat a jak trénink zakončit. Po našich lekcích bys měl vědět nejen co děláš, ale i proč to děláš. 
DSC_3138.jpg
Během prvních lekcí ti ukážeme, jak "zresetovat" tvůj pohyb, jak tělu navrátit jistotu v běžných úkolech, jako je například obyčejné vstávání ze země. Získáš dostatečnou sílu jádra i bez přímého cvičení břicha. Zdánlivě jednoduchými pohyby si zaktualizuješ operační systém svého tělesného hardwaru.
Postupně se naučíš všem základním cvikům s velkou činkou — dřep, mrtvý tah, tlak vleže, tlak ve stoji. Budeš vědět, proč je děláš, proč je děláš právě takto a proč je neděláš jinak. Časem přidáš i silové varianty vzpěračských cviků — power clean / power snatch. 
Velká činka bude tvým souputníkem po většinu času. Je totiž extrémně praktická: lze na ni naložit nejvyšší váhu a zároveň lze přihazovat po nejmenších krocích.
DSC_3162.jpg
"Kettlebell je stará ruská zbraň proti slabosti," říká Pavel Tsatsouline. Připrav se, že tě na osobních lekcích budeme přesvědčovat, ať do svého repertoáru přidáš i tento nástroj. Naučíme tě turecký vztyk a swing, jeden pomalý a stabilizační, druhý balistický a výbušný cvik, které skvěle doplní tvůj silový trénink s velkou činkou. 
Cena jednotlivé lekce je stanovena na 600 Kč pro jednotlivce, dále: 2 — 800Kč, 3 — 900Kč, 4 — 1000Kč.

Tréninky techniky: obvykle 90 minut kompletní revize techniky základních cviků. Cena 1000Kč. 

Rušení lekce je možné nejpozději den předem.
DSC_2826.jpg
bottom of page